Sayfalar

Hakkımızda

Hakkımızda

Öz-ge kreş 2 -6 yaş grubu çocuklar için hizmet veren bir okul öncesi eğitimi kurumudur. Yedi gün, yirmi dört saat hizmetinizde olup, 07.00-19-00 saatleri arasında eğitim-öğretim yapan kreşimiz tam günlük bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Kreşimize başlayan çocuklarımız gün-ay-yıl hesabı yapılarak uygun yaş grubuna alınmaktadır. Kreşimizde 2 -4 yaş grubu öğrencileri öğlen uykusuna yatmakta, 5-6 yaş öğrencileri öğlen uykusuna yatmamaktadır.

Öz-ge kreş dört katlı bir bina yapısına sahiptir Her yaş grubuna özel, çalışma odası, oyun odası, yemek odası, uyku odası, lavabo ve tuvaletler mevcuttur. 

Yemeklerimiz, yemek listesi doğrultusunda kreşimizin mutfağında, aşçımız tarafından günlük ve organik olarak hazırlanıp çocuklara sunulmaktadır.

Kreşimizi dört bir yanından çevreleyen bahçesi ve arkasında bulunan özel oyun parkı, yangın alarmı ve yangın merdiveni mevcuttur. Kreş girişinde güvenlik personelinin yanı sıra ,bina içinde ve dışında bulunan güvenlik kameraları ile kreşimizin güvenliği sağlanmaktadır.

.