Sayfalar

Kurucumuz

Kurucumuz

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu

DURSUNALİ EYÜBOĞLU ÖZEL GEBZE EĞİTİM KURUMLARI KURUCUSU

1997 yılında eğitim öğretime kazandırdığımız okulumuzda öncelikli amacımız: “ulusal birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek ve koruyabilecek kaliteli insan yetiştirmek” olmuştur. Ulusal düzeyde yaptığımız etkinliklerle ve proje yarışmalarıyla, uluslar arası çocuk ve barış festivali ile hem ülkemiz hem dünyanın çocukları arasında kurduğumuz bağ ile sevgi çemberini geliştirmekteyiz. Dünyalı yurttaşlar düzeyliliğine ülkemizin çocuklarını en kaliteli ve nitelikli bireyler olarak yetiştirmek amacındayız.

   Okulumuzun “Evinizden Üniversiteye Atatürkçü Düşünce İzinde” anlayışı en temel prensibimizdir. Laik, Demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarını ve Mustafa Kemal Atatürk’ün devrim ve ilkelerini aydınlık Türkiye’nin geleceğine taşımak yetiştireceğimiz nesillerle mümkün olacaktır.

    Dileğim o dur ki, 
okulumuzda yetişen çocuklar ve gençler ülkemizi gelecekte en iyi şekilde hem temsil etme, hem de hizmet sunma durumunda olurlar. Okulumuzun yetkin idareci ve öğretmen kadrosu, Gebze’den dünyaya çağdaş, modern bir pencere açarak gelişmelere öncü olmaktadırlar.

DURSUNALİ EYÜBOĞLU


Yönetim Kurulumuz

 

Dursunali EYÜBOĞLU

Kurucu - Onursal Başkan - Yönetim Kurulu Üyesi


H.Alaeddin EYÜBOĞLU

Özel Gebze Eğt. Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı


H.Kemalettin EYÜBOĞLU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Öz-Ge Kreş Kurucusu


Fatma Nur EYÜBOĞLU

Kurucu Temsilcisi

.